Serverio naujienos

Serverio laikinas užrakinimas


Sveiki, kaip ir visuomet, vasara yra sunkus sezonas serveriui. Šilti orai, atostogos, noras pakeisti įprastą namų aplinką. Šiemet sumąstėme serverį laikinai užrakinti siekiant nesugadinti ekonomikos. Serverio užrakinimas pasitarnaus ir mums, testuojant naujinius. Serveris nėra užrakinamas visam laikui, tačiau iki kada prieiga prie serverio bus ribojama - negaliu atsakyti. Karts nuo karto informuosime Jus forume apie esamą atnaujinimų situaciją, kad neliktumėte nežinioje. Pagarbiai, SA-MP.lt komanda!


Autorius: 2022-08-26 16:32:54


Nauja serverio pradžia


Norime pranešti, kad serverio valdymas buvo sėkmingai perimtas kelių serverio žaidėjams žinomų veidų (Tautis_Brd, Valia_Abdulov, Gytas_Gytas, Super_Pro). Kas keisis nuo šios dienos? Serverio forumas bus pakeistas naujesniu, modernesniu forumu. Serveryje bei VVP portale tvarkomos klaidos ir pradėti atnaujinimo darbai. Mūsų tikslas - iškelti serverį į neregėtas aukštumas su naujais žaidėjais, nauja karta, naujais tikslais. Keičiasi ir serverio prisijungimo adresas. Serverį nuo šiol pasieksite samp.gta-sa-mp.lt adresu. Prisidėkite prie mūsų, sukurkime naują, draugišką bendruomenę kartu!


Autorius: 2022-08-26 16:23:02


TIESIOGINIS MONITORIUS

PRISIJUNGĘ ŽAIDĖJAI: 3


3%

IP: samp.gta-sa-mp.lt:7777, Realus gyvenimas v1.6

Aktyvios paskyros

88

Užblokuotų paskyrų

7

Šiandien užregistruota

0

Išviso užregistruota

7781

Šiandien apsilankę žaidėjai serveryje:

2023/03/23, 10 žaidėjų(-ai):

Kevin_Harlow, Lie_Pa, Dynami_Ti, Death_Match, Walter_White, Leo_Legend, Malius_Netfox, Auri_Mas, FederaI_Boobs, Donatas_Motijunas